DJ HRUŠKA - DJ na ktorého nezabudnete

Referencie

Referencie výber 

Chcem sa s vami podeliť s niektorými referenciami, ale najlepšie bude ak si urobíte svoj názor, nie každému vyhovuje to isté. Referencia je pri výbere dobrý návod, ale podľa mňa nie je rozhodujúca, pretože každý sme iný. Urobte si vlastný názor a napíšte mi alebo zavolajte na +421 948 88 67 88, alebo info@djnaakciu.sk, verím že som správna voľba a ak nie, aspoň máte čo porovnávať 🙂

VIP Referencie:

Napísali o mňe: (zdoj: www.mojasvadba.sk)

RENATA
Chcem sa podeliť o skúsenosť. Keď sme hľadali dja na našu svadbu výber bol naozaj veľký. Hneď ako som sa sem zaregistrovala mi začali chodiť ponuky aj za 150eur. Tak som si hovorila super paráda bude to jednoduché. No poviem Vám, že to nakoniec také jednoduché nie je. Keď som začala obvolávať a porovnávať, tak som zistila, že takých ako som chcela veľa nebolo. Nie som nejako náročná, ale chcela som dja, ktorý okrem púštania dokáže aj moderovať a zabávať a okrem toho má nejaké pekné efekty. Nakoniec som rada, že som sa rozhodla pre pána Hrušku, pretože zábava bola presne ako som chcela a boli sme naozaj spokojní. Možem len doporučiť.

renatarovnerova

MARCELA

Bez stresu sme všetko nechali na pána Hrušku a maximálne sme boli spokojní. Ďakujeme za profesionálny prístup a zábavu na našej svadbe. Výber hudby je naozaj jednoduchý, stačí v prvom rade nechať rozhodnúť svoje pocity.

marcellka2

KRISTÍNA

DJ, starejší, zabávač a pán svetla v jednej osobe. Človek, ktorý nemal s ničím problém a vytvoril výbornú zábavu 🙂

kristina2016

KATKA

Ďakujeme boli ste úžasný svadba bola aj z veľkej časti vďaka Vám perfektná :))) mnoho ľudí sa ma pýtalo odkiaľ sme mali tak úžasného DJ-a :)) a čerešnička na torte ako ste si s nami zatancovali :)) ešte raz veľká vďaka :))

FB

Chcete sa tiež zabávať?

Online overenie termínu

Prosím počkajte... Prosím počkajte...
Objednajte si
DJ Hrušku ihneď!