DJ HRUŠKA - DJ na ktorého nezabudnete

Nasvietenie priestorov

Akákoľvek sála dostane úplne inú atmosféru. Farebné osvetlenie dokáže zakryť nedostatky sály alebo dodá luxusnej sále ešte luxusnejší vzhľad. Farebné osvetlenie sály je krajšie ako parketové či iné dekoratívne osvetlenie.

 Farebné osvetlenie a nasvietenie sály ako z rozprávky

Ako to funguje?

Pred Vašou svadbou-akciou-eventom, sálu nasvietime na predom dohodnutú farbu. Farba je možná v podstate akákoľvek. Po skončení akcie svetlá demontujeme a odvezieme v prípade potreby dodáme aj iné osvetlenie parketu alebo ostatné efekty.

 

Kde?

Bratislavský, Trnavský, Nitriansky

 

Do akých priestorov je osvetlenie vhodné? Do všetkých

Svetlá je možno nastaviť tak, aby nahrádzali umelé žlté osvetlenie, je možné meniť intenzitu svietenia teda jas, každé svetlo zvlášt, meniť farby, jednoducho náš technik dokáže urobiť hotové umelecké dielo. Preto nie je podstatné či je miestnosť malá alebo veľká alebo či má vysoký strop. Dokonca nevadí či reštaurácia má na stenách parohy a podobne, pretože práve naopak svetlo premení miestnosť na zážitok, ktorý prekryje aj prípadné nedostatky priestoru.

 

Koľko trvá inštalácia a demontáž?

Orientačne trvá 2 hodiny montáž a dve hodiny demontáž. Stane sa však že aj 4 hodiny. Preto náš technik určite príde so 4 hodinovým predstihom.

 

Neváhajte nás konaktovať, či už máte ďalšie otázky, alebo chcete služby objednať, či dohodnúť osobné stretnutie.

Chcete sa tiež zabávať?

Online overenie termínu

Prosím počkajte... Prosím počkajte...
Objednajte si
DJ Hrušku ihneď!