DJ HRUŠKA - DJ na ktorého nezabudnete

DJ na svadbu a moderátor

DJ na svadbu a moderátor a starejší  v jednej osobe

 

 

Kontakt: +421 948 88 67 88, info@djnaakciu.sk 

 

 

Odohraných viac ako 10 rokov

 

VIP referencie

 

Nadštandartné služby

 

 

 

ČO SOM, KTO SOM?

DJom, moderátorom, starejším, čo nesedí len za stolom, ale sprevádza Vás celým večerom. 

V prvom rade DJom, ktorý začínal ešte v dobe gramafónov. Poctivo som kupoval platne a učil sa naozajstnému remeslu DJa bez PC a sowtvare,  za čo som veľmi rád, nakoľko si dovolím tvrdiť, že mám hudobný sluch, ktorý bohužial už dnes nie je štandart. Moja kariéra ako DJ,  začala v Prahe popri štúdiu na Vysokej škole v roku 2004. Pôvodne som začínal s tančenou hudbou v Pražských kluboch napríklad ako, Netopýr alebo Music club 77 a hrával som po boku Djov, ktorí sú súčasťou veľmi úspešného projektu Prague music terapy. Medzi mojich koučov patril napríklad  v Českej republike veľmi známy DJ  Stoupa. Postupne som sa prepracoval k elektroswingu a po presťahovaní sa na Slovensko som sa dal na dráhu súkromných akcií, ako sú svadby, oslavy, večierky, eventy. Som DJ  s kultivovaným prejavom,  schopnosťou organizácie a moderovania a okrem svadobnej klasiky, ponúkam aj možnosti inej  alternatívy svadobného a  hudobného programu.

 

 

 

 

 

TECHNIKA

Doveziem nadštandartnú zvukovú a svetelnú techniku, ktorá dotvorí celkovú atmosféru a prehĺbi celkový zážitok. Aj najlepší DJ bez kvalitnej techniky, je ako hokejista bez hokejky, čo si uvedomujem a preto neustále investujem do novej techniky a nových trendov. Súčasťou každého balíka je aj okrem parketových efektov, parostroja, mikrofónov a štandarnej techniky aj:

  • farebné nasvietenie miestnosti

 

DJ Roman Hruška -setup kaštiel Tomášov

 

 

ČASTÉ OTÁZKY

 

AKÝ REPERTOÁR HRÁM?

Svadobný Dj sa musí maximálne prispôsobiť novomanželom, hosťom a aktuálnej situácii. Dopredu sa porozprávame o Vašej predstave, povieme si čo by ste chceli hrať, čo nechceli hrať, alebo to jednoducho necháte na mňa. Ostatné je už moja šikovnosť priamo na akcii, pretože žiaden playlist sa nedá dopredu pripraviť tak aby presne fungoval, no priblíženie Vašej predstavy je podstatné. Každá svadba nemusí byť rovnaká. Je možné vytvoriť aj modernú a netradičnú svadbu, tak aby sa zabavili naozaj všetci včetne staršej generácie, prípadne staviť na osvedčenú svadobnú klasiku.

 

KDE?

Najčastejšie hrám v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji.Veľmi často som v Nitre, Bratislave, Modre, Pezinku, Senci, Trnave,  Záhorí ale nie je to podstatné, pretože po dohode prídem kamkoľvek sa dohodneme po celej SR. Veľmi sa mi páči aj Banskobystrický, Trenčiansky a Žilinský kraj.

 

POZERÁM, ŽE ROBÍTE NAOZAJ VEĽKÉ AKCIE, ČO MALÁ SVADBA ?

Ano, robím veľké akcie, ale aj malé svadby, veľmi rád sa zúčastním všade kde bude o moje služby záujem.

 

POZERÁM NA VAŠE FOTKY, NEPOTREBUJEME AŽ TAKÉ OSVETLENIE.

Myslím, že osvetlenie je rovnako podstatné ako zvuk a všetko ostatné. Každý priestor vyžaduje osobitný prístup. Ubrať svetiel je najmenší problém, horšie je keď DJ nemá dostatok svetiel alebo málo výkonné, tam už sa pridať nedá a to je už potom problém. U mňa sa Vám to nestane, kvalitne nasvietim sálu do 200 -300 ľudí a ak bude potrebné ubrať, nechám to v aute alebo doma 🙂

 

DJ ALEBO KAPELA TEDA ŽIVÁ HUDBA ?

Myslím, že ak uvažujete nad kapelou či živou hudbou, asi budete potrebovať oboje. Teda DJ aj kapelu. Aj najdrahšie a najlepšie kapely veľa krát dokonca vyžadujú aj DJa. Jednoducho nie je reálne, aby na svadbe hrali 14 alebo 15 hodín v kuse, niekto musí hrať podmazy, prípadne sa starať o moderovanie a program. Určite túto kombináciu doporučujem, kapela má  svoje výhody, prinesie perfektnú atmosféru, len bohužiaľ dobrých kapiel je málo a sú veľmi drahé. S čisto ľudovými kapelami nemám dobré skúsenosti, nakoľko nedokážu zabaviť ani toľko hostí čo klasická kapela a naozaj kvalita je veľmi nízka. (samozrejme sú aj výnimky) či už sa jedná o ľudovú kapelu alebo normálnu, musia to byť naozaj dobrí muzikanti a hlavne s dobrou speváčkou či spevákom. Hrať vedia všetci, ale nie je nič horšie ako falošný spev. Často krát úvaha skonči len pri DJ, pretože cena takejto kombinácie je vysoká a samotná kapela to pravdepodobne nepotiahne.

 

Doplnkové služby

 

VIP REFERENCIE

Zabezpečoval som množstvo VIP akcií, spolupracoval som napríklad s Adamom Ďuricom, Máriou Čírovou, Beátou Dubasovou, Petrom Bažíkom, Lacim Strikom – Street dance academy, Slávom Jurkom, Martinou Mečiarovou a ďaľšími…

CENA

Cenovú ponuku rád zašlem emailom.

AKO OVERIŤ TERMÍN ONLINE ?

Overenie je hneď pod týmto textom online,  v podstate medzi textom a konaktným formulárom. Kliknite do bieleho okienka, kde vyberiete dátum a do fialového okienka kliknete na overiť, kalendár Vám následne povie či je termín voľný alebo nie. Ak mám Váš termín voľný, neváhajte ma kontaktovať 🙂

 

Ak mám Váš termín voľný, teším sa na Váš email 🙂

Ak používate účet gmail, prosím skontrolujte si aj SPAM!!!! Niektoré odpovede  spadnú do SPAMU, nechápem to ale je to tak. 

 

Kontakt: +421 948 88 67 88, info@djnaakciu.sk

 

Chcete sa tiež zabávať?

Online overenie termínu

Prosím počkajte... Prosím počkajte...
Objednajte si
DJ Hrušku ihneď!