DJ HRUŠKA - DJ na ktorého nezabudnete

DJ na firemný večierok a event

Bez perfektnej zábavy a skúseného Dja to nie je ono a na to som tu ja! 🙂

 Kontakt: +421 948 88 67 88, info@djnaakciu.sk 

O MNE

V prvom rade DJom, ktorý začínal ešte v dobe gramafónov. Poctivo som kupoval platne a učil sa naozajstnému remeslu DJa bez PC a sowtvare,  za čo som veľmi rád, nakoľko si dovolím tvrdiť, že mám hudobný sluch, ktorý bohužial už dnes nie je štandart. Moja kariéra ako DJ,  začala v Prahe popri štúdiu na Vysokej škole v roku 2004. Pôvodne som začínal s tančenou hudbou v Pražských kluboch napríklad ako, Netopýr alebo Music club 77 a hrával som po boku Djov, ktorí sú súčasťou veľmi úspešného projektu Prague music terapy. Medzi mojich koučov patril napríklad  v Českej republike veľmi známy DJ  Stoupa. Postupne som sa prepracoval k elektroswingu a po presťahovaní sa na Slovensko som sa dal na dráhu súkromných akcií, ako sú svadby, oslavy, večierky, eventy. Som DJ  s kultivovaným prejavom,  schopnosťou organizácie a moderovania a okrem svadobnej klasiky, ponúkam aj možnosti inej  alternatívy  hudobného programu.

  TECHNIKA

 

Doveziem nadštandartnú zvukovú a svetelnú techniku, ktorá dotvorí celkovú atmosféru a prehĺbi celkový zážitok. Aj najlepší DJ bez kvalitnej techniky, je ako hokejista bez hokejky, čo si uvedomujem a preto neustále investujem do novej techniky a nových trendov.

 AKÝ REPERTOÁR HRÁM?

 Dj sa musí maximálne prispôsobiť  aktuálnej situácii. Nestačí sedieť v kúte, ale je potrebné tvoriť. Preto je odpoveď, že nemám ohraničený repertoár a zahrám čokoľvek, na čo sa zabavíte. Dopredu sa porozprávame o Vašej predstave, povieme si čo by ste chceli hrať, čo nechceli hrať, alebo to jednoducho necháte na mňa. Rád prípadne pripravím firemný večierok alebo event v nejakom tématickom štýle.

DJ S KAPELOU?

Ak nemáte ešte kapelu, rád Vám kapelu doporučím. Ak už kapelu máte a hľadáte DJa ako doplnok, rád sa na vašom večierku či evente zúčastním a s kapelou dohodnem na spolupráci.

 

 POTREBUJETE DJA BEZ TECHNIKY ?

Ste agentúra, alebo už máte zabezpečené ozvučenie a osvetlenie a hľadáte DJa ako doplnok a bez techniky ? Samozrejme nie je to problém, techniku nechám doma. AK techniku potrebujete mám ozvučenie a osvetlenie na akcie cca do 300 ľudí.

 

Prečo rezervovať  na firemný večierok alebo event mňa:

AKO OVERIŤ TERMÍN ONLINE ?

Overenie je hneď pod týmto textom online,  v podstate medzi textom a konaktným formulárom. Kliknite do bieleho okienka, kde vyberiete dátum a do fialového okienka kliknete na overiť, kalendár Vám následne povie či je termín voľný alebo nie. Ak mám Váš termín voľný, neváhajte ma kontaktovať 🙂

Chcete sa tiež zabávať?

Online overenie termínu

Prosím počkajte... Prosím počkajte...
Objednajte si
DJ Hrušku ihneď!