DJ HRUŠKA - DJ na ktorého nezabudnete

DJ/hudba na ples

Aj keď je dominantou plesu kapela, dobrý DJ sa vie postarať o zážitok a dobrú zábavu úplne rovnako ako kapela.

Verím, že som tou správnou voľbou pre Vás a garantujem spokojnosť a perfektný zážitok.

Urobím zábavu na ktorú nezabudnete!

 

Profesionálna zvuková a svetelná technika

Vlastním profesionálnu zvukovú a svetelnú techniku vrátane farebného nasvietenia miestností od malých plesov až po veľké kulturáky. Kapely nasvietenie zabezpečujú externe a málokedy vlastnia potrebnú svetelnú techniku.

 

Playlist a hudba

Keď sa povie slovo DJ, veľa ľudí si predstaví diskotéku,no v mojom prípade to nie je pravda. Rád pripravím plalyst a program na mieru podľa Vašej predstavy.Vo svojom repertoári mám reprodukciu množstva zahraničných menej známych, ale kvalitných kapiel, pri kotrých sa budete cítiť ako by hrali na plese LIVE, taktiež je možné dohodnúť si tematický ples v štýle klasiky, elektorswingu, Československej noci, oldies párty alebo čohokoľvek iného. Starostlivo vyberiem a pripravím program podľa Vašej predstavy a bez hraníc. Už nemusíte vyberať tak ako u kapely, ktorý playlist by bol pre Vás najvhodnejší. Mám všetko.

 

Referencie

V oblasti ozvučenia, osvetlenia a Djingu pracujem viac ako 12 rokov. Spolupracoval som s Beátou Dubasovou, Adamom Ďuricom, Petrom Bažíkom, no podielal som sa aj  na iných prestížnych akciách.

 

Nemáte moderátora?

Nevadí aj o toto sa viem postarať ja. Kultivovaný a vtipný prejav a fantázia mi nechýbajú.

 

Vaša predstava moja samozrejmosť

Či už sa jedná o maturitný, VIP, vysokoškolský či iný  ples, do bodky splním Vaše očakávania. Nie som len víkendový DJ,ale táto práca ma živý a robím ju na 100 %.

Chcete sa tiež zabávať?

Online overenie termínu

Prosím počkajte... Prosím počkajte...
Objednajte si
DJ Hrušku ihneď!