DJ HRUŠKA - DJ na ktorého nezabudnete

Tipy ako novomanželia môžu podporiť svadobnú zábavu

6. 9. 2017

Rozhodol som sa v tomto článku poradiť novomanželom ako prispieť k dobrej svadobnej zábave. Možno sa budete na článok pozerať ako na samozrejmosť, ale verte tomu, že zo skúseností tomu tak vždy nie je.

 

  1. V prvom rade musíte vybrať správneho DJ. Zámerne nehovorím o dobrom alebo zlom, ale správneho pre Vás, toto je však téma na samostatnú knihu.
  2. Ak je to možné, vyberte svadobnú sálu, ktorej bude DJ  súčasťou. Nie je nič horšie, ako keď je DJ v inej miestnosti, prípadne nemá kontakt s novomanželmi a hosťami. Aj ten najschopnejší Dj niekedy neurobí nič, pretože nevie čo sa deje, komu sa hudba páči, komu nie, nevie experimentovať.
  3. Ak máte svadbu v lete: vyberte sálu, ktorá je naozaj dobre klimatizovaná. Aj keď bude v priestoroch klíma, informujte sa či bude dostatočná. Ak bude v sále teplo, má to veľký vplyv na celkovú zábavu.
  4. Únos nevesty: tento zvyk absolútne nedoporučujem, predstavte si, že na hodinu odídete preč, niekedy je to aj viac ako hodina a nehovoriac o tom, že je to veľakrát okolo polnoci, kedy je pomerne krízový čas pre hostí, ktorí  sa rozhodujú či zostanú na svadbe. Ak sa na dlhšiu dobu vytratíte, veľakrát niektorí čakajú len na to kedy prídete, aby Vám podali ruku a odišli.
  5. Tancujte a buďte na svadbe prítomný: Možno si teraz ťukáte na čelo a hovoríte, že to je samozrejmé, alebo patríte medzi netanečníkov, ktorí by najradšej prežili svadbu po tichu,  ale verte, že je to veľmi podstatné. Ľudia prišli za Vami, osláviť Váš deň a keď sa stratíte, stratí sa aj podstata a atmosféra svadby.

Chcete sa tiež zabávať?

Online overenie termínu

Prosím počkajte... Prosím počkajte...
Objednajte si
DJ Hrušku ihneď!